Workplace'te destek ekibiyle nasıl iletişime geçebilirim?

Tüm Workplace müşterileri çevrimiçi yardım kaynaklarına erişebilir. Workplace planınız için kullanabileceğiniz diğer destek kanalları hakkında daha fazla bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.
Hangi konularda daha fazla destek sunuluyor?
Daha fazla desteğe ihtiyaç duyulan durumlarda, yöneticiler Workplace Destek ekibiyle mesaj veya sohbet yoluyla doğrudan iletişime de geçebilir. Destek gelen kutunuza erişmek ve yeni bir talepte bulunmak için:
  1. Workplace menü çubuğundan Yönetici Paneli'ni açın.
  2. Destek Ekibiyle iletişime geç'e tıklayın.
  3. Workplace destek ekibine mesaj göndermek için Bir soru sor'a tıklayın.
  4. Anlık mesajlaşma üzerinden destek almak için Bizimle sohbet et'e tıklayın. Sohbet desteği şu anda aşamalı olarak kullanıma sunulmakta olup henüz tüm müşteriler tarafından kullanılamamaktadır.
Bu ekrana, Workplace menü çubuğunda simgesine tıklayıp Workplace Destek Ekibiyle İletişime Geç'i seçerek de erişebilirsiniz.
Destek gelen kutusu geçmiş destek taleplerinizi görmenize, destek taleplerini mevcut durumlarına göre filtrelemenize ve Workplace işlevlerini etkileyebilecek bir kesinti olup olmadığını görmenize olanak tanır.
Hâlâ yardıma mı ihtiyacınız var?
Tüm Workplace kullanıcıları aşağıdaki yollarla ek destek alabilir:
  • Geliştirici Desteği'ni ziyaret ederek. Burası, şirketiniz ile Workplace arasındaki teknik entegrasyon hakkında bilgi alabileceğiniz bir yerdir.
  • Müşteri Kaynak Merkezi'ni ziyaret ederek. Burası, en iyi Workplace uygulamaları ve kaynaklarının bulunduğu merkezinizdir. Müşteri Kaynak Merkezi, Workplace'i başarılı şekilde kullanmaya başlamanıza ve kuruluşunuz içinde hızlı sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?