Bir Workplace grubunu nasıl resmi grup olarak işaretlerim veya işaretini kaldırırım?

Sadece Grupları Yönetme iznine sahip sistem yöneticileri, içerik moderatörleri ve özel yönetici görevlerine sahip kişiler bir grubu resmi olarak işaretleyebilir veya bu işareti kaldırabilir. Bu özellik sadece Workplace Advanced ve Workplace Enterprise'daki kullanıcılar tarafından kullanılabilmektedir.
Bir grubu resmi olarak işaretlemek için:
  1. Yönetici Panelinizden, Gruplar'a tıklayın.
  2. Resmi olarak işaretlemek istediğiniz grubun sağındaki simgesine ve ardından Grubu Resmi Olarak İşaretle'ye tıklayın.
  3. Grubu Resmi Olarak İşaretle şeklinde bir uyarı alacaksınız. Devam etmek için Tamam'a tıkladıktan sonra grubun adının yanına bir resmi grup simgesi eklenecektir.
Bir grubun resmi grup işaretini kaldırmak için:
  1. Yönetici Panelinizden, Gruplar'a tıklayın.
    Resmi gruplar, Ad sütununda bir simge kullanılarak işaretlenecektir.
  2. Resmi grup işaretini kaldırmak istediğiniz grubun sağındaki simgesine ve ardından Resmi Grup İşaretini Kaldır'a tıklayın.
  3. Resmi Grup İşaretini Kaldır şeklinde bir uyarı alacaksınız. Devam etmek için Tamam'a tıkladıktan sonra resmi grup simgesi kaldırılacaktır.
Not: Çok şirketli gruplar resmi grup olarak işaretlenemez.
Ayrıca grup kapak fotoğrafının altında, grubun sağ üst köşesinde bulunan simgesine tıklayarak da bir grubu resmi grup olarak işaretleyebilir veya bu işareti kaldırabilirsiniz. Grubunuzun Hakkında kısmından da bir grubu resmi grup olarak işaretleyebilir veya bu işareti kaldırabilirsiniz.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?