Workplace plan türleri nelerdir?

Burada iki farklı Workplace planına ilişkin genel bir bakış sunulmaktadır. Advanced ve Enterprise planlarında sunulan belirli özellikleri görmek için Workplace ücretlendirme sayfasını ziyaret edin.
İki farklı Workplace planı vardır. Bu planlar, Workplace hesabınızda aktif olan kişi sayısına göre aylık olarak faturalandırılır.
Her bir plandaki özelliklerin tam listesi için Workplace ücretlendirme sayfasını ziyaret edin.
Workplace Advanced
Workplace Advanced, tüm kuruluşu Workplace çatısı altında bir araya getirmek üzere tasarlanmıştır. Sohbet, Canlı video, Gruplar ve ayrıca yönetici kontrolleri gibi benzer Workplace özelliklerini içerir. Workplace Advanced'in ücreti ayda kişi başına 4,00 ABD Dolarıdır. Workplace Advanced ile, saha çalışanları ayda kişi başına 1,5$ karşılığında mobilden Workplace Saha Çalışanlarıyla bağlantı kurabilir.
Workplace Enterprise
Workplace Enterprise, büyüklüğü veya sektörü ve daha yüksek destek ihtiyacı nedeniyle daha karmaşık düzeyde faaliyet göstermesi gereken kuruluşlar içindir. Advanced planındaki tüm özellikleri ve ayrıca 4 saatlik ilk destek yanıtı süresi, öncelikli destek çözümü ve yeni özelliklere erken erişim sunar. Workplace Enterprise'ın ücreti ayda kişi başına 8,00 ABD Dolarıdır.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?