Workplace plan türleri nelerdir?

Workplace EssentialWorkplace AdvancedWorkplace Enterprise
Ürün ÖzellikleriWorkplace Essential; Haber Kaynağı, gruplar, sohbet ve canlı video gibi özelliklere sahiptir. Bunlara ek olarak, Workplace Essential; Yönetici Paneli, Entegrasyonlar, Kişiler ve Grup yönetimi gibi yönetici özelliklerine de sahiptir. Haber Kaynağı, gruplar, sohbet ve canlı video gibi özelliklere ek olarak Workplace Advanced'de analizler, Yönetici Paneli ve kimlik sağlayıcılarıyla entegrasyon gibi yönetici özellikleri yer alır.Workplace Advanced'deki özelliklere ek olarak, Workplace Enterprise; 4 saatlik ilk yanıt süresine sahip bir Destek Hizmeti, özel Enterprise Destek ekibine erişim, öncelikli çözüm ve yeni özelliklere erken erişim sunar.
İçerik Moderasyonuİçerikler, topluluğunuzdaki yöneticiler tarafından gözden geçirilir.İçerikler, topluluğunuzdaki yöneticiler tarafından gözden geçirilir.İçerikler, topluluğunuzdaki yöneticiler tarafından gözden geçirilir.
Hesap Oluşturma ve SilmeTopluluk yöneticileri hesapları doğrudan yönetebilir ve silebilir.Topluluk yöneticileri hesapları doğrudan yönetebilir ve silebilir. Topluluk yöneticileri hesapları doğrudan yönetebilir ve silebilir.
Veri SahipliğiTopluluk yöneticisi, topluluğu yönetir ve veriler şirkete ait olup şirket tarafından kontrol edilir. Topluluk yöneticisi istediği zaman verilerinizi değiştirebilir, silebilir veya dışa aktarabilir. Topluluk yöneticisi, topluluğu yönetir ve veriler şirkete ait olup şirket tarafından kontrol edilir. Topluluk yöneticisi istediği zaman verilerinizi değiştirebilir, silebilir veya dışa aktarabilir. Topluluk yöneticisi, topluluğu yönetir ve veriler şirkete ait olup şirket tarafından kontrol edilir. Topluluk yöneticisi istediği zaman verilerinizi değiştirebilir, silebilir veya dışa aktarabilir.
Gönderi GörünürlüğüPaylaştığınız içerikleri siz, paylaşımda bulunduğunuz gruptaki kişiler veya grup açık bir grupsa, paylaşımda bulunduğunuz grubun dışındaki kişiler görür. Bunlara ek olarak, topluluk yöneticileri gizli gruplardakiler dahil olmak üzere paylaştığınız tüm verileri görebilir. Paylaştığınız içerikleri siz, paylaşımda bulunduğunuz gruptaki kişiler veya grup açık bir grupsa, paylaşımda bulunduğunuz grubun dışındaki kişiler görür. Bunlara ek olarak, topluluk yöneticileri gizli gruplardakiler dahil olmak üzere paylaştığınız tüm verileri görebilir. Paylaştığınız içerikleri siz, paylaşımda bulunduğunuz gruptaki kişiler veya grup açık bir grupsa, paylaşımda bulunduğunuz grubun dışındaki kişiler görür. Bunlara ek olarak, topluluk yöneticileri gizli gruplardakiler dahil olmak üzere paylaştığınız tüm verileri görebilir.
ÖdemeWorkplace Essential ücretsiz bir hizmettir. Workplace Advanced müşterileri 30 günlük ücretsiz deneme süresinden yararlanır. Ücretsiz deneme süresinden sonra Workplace Advanced ücrete tabi olur.Workplace Enterprise ücretlidir.
Oluşturulabilecek Hesap SayısıSınır yoktur. Sınır yoktur.Sınır yoktur.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?