Destek

Bir Workplace müşterisi olarak size sunulan destek hakkında daha fazla bilgi alın. Bir destek talebi göndermeye hazır değil misiniz? Öğrenme ve eğitim kaynaklarımızı ziyaret ederek daha fazla yardım alın.

Destek ekibimizle yalnızca Workplace Premium'da yöneticiyseniz iletişime geçebilirsiniz
Workplace Premium'da yönetici değilseniz veya Workplace Standart kullanıcısıysanız:
Sayfanızın sağ üst kısmındaki simgesine tıklayın. Buradan:
 • Yardım Topluluğu'nda soru sorabilirsiniz. Yardım Topluluğu, kendi şirket çalışanlarınızın yanı sıra başka şirketlerde çalışan Workplace kullanıcılarıyla bağlantı kurarak Workplace hakkındaki soruların yanıtlarını bulabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir yerdir. Ekibimizin üyeleri de tartışmalara katılır.
 • Görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. İnsanların bizimle paylaştığı görüşlerin birçoğunu değerlendiririz ve bu görüşleri Workplace deneyimini herkes için daha iyi hale getirmek için kullanırız.
Workplace Premium yöneticisiyseniz:
Sayfanızın sağ üst kısmındaki simgesine tıklayın. Buradan:
 • Workplace Desteği ile iletişime geçebilirsiniz. Ekibimiz 48 saat içerisinde size dönüş yapacaktır ancak genellikle bir iş günü içerisinde yanıt vermeyi hedefleriz.
 • Destek Gelen Kutunuza gidin. Workplace desteği ile yaptığınız yazışmaları burada bulabilirsiniz. Destek Gelen Kutusu veya iş e-postanız aracılığıyla mesajları yanıtlayabilirsiniz.
 • Yardım Topluluğu'nda soru sorabilirsiniz. Yardım Topluluğu, kendi şirket çalışanlarınızın yanı sıra başka şirketlerde çalışan Workplace kullanıcılarıyla bağlantı kurarak Workplace hakkındaki soruların yanıtlarını bulabileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir yerdir. Ekibimizin üyeleri de tartışmalara katılır.
 • Görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. İnsanların bizimle paylaştığı görüşlerin birçoğunu değerlendiririz ve bu görüşleri Workplace deneyimini herkes için daha iyi hale getirmek için kullanırız. Anında destek gerektiren bir sorun yaşarsanız, lütfen Workplace Desteği ile iletişime geçin.
Hâlâ yardıma ihtiyacınız varsa:
 • Geliştirici Desteği'ni ziyaret edebilirsiniz. Geliştirici Desteği, şirketiniz ile Workplace arasındaki teknik entegrasyon hakkında bilgi alabileceğiniz bir yerdir.
 • Dönüşüm Merkezi'ni ziyaret edin. Dönüşüm Merkezi, kuruluşunuzda Workplace'i başarıyla kullanmaya başlamanızı ve istediğiniz sonuçlara hızla ulaşmanızı sağlamak için Workplace'e yönelik tüm en iyi uygulamaları ve kaynakları bulabileceğiniz ana merkezinizdir.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?
Bu makale yalnızca Workplace Advanced kullanıcıları içindir. Doğrudan Destek'e yalnızca bilgisayarınızdan erişebilirsiniz.
Doğrudan Destek hizmetinin çok sayıda avantajı vardır:
 • Yöneticiler, şirket bünyesindeki yöneticiler tarafından oluşturulmuş tüm destek taleplerini görebilir.
 • Doğrudan destek, ürün içi bir hizmet olduğundan yöneticilerin yardım almak için Workplace'ten çıkmaları gerekmez.
 • Yöneticiler, ilerleme durumunu takip etmek için gönderdikleri taleplerin durumunu görebilir.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?
Öncelikler, Workplace Destek Ekibine soru veya sorununuzun işletmenize olan etkisi ve aciliyeti hakkında bilgi vermek için kullanılabilir. Her bir önceliğe yönelik kuralları aşağıdaki görebilirsiniz.
Yüksek Öncelik: İşletme üzerinde önemli etki
İşletmeyi önemli ölçüde etkiliyor. Sorun, kullanıcıların iş sorumluluklarını yerine getirmesine engel oluyor. Hemen aksiyon alınması gerekiyor. Olası bir alternatif çözüm bulunmuyor.
Örneğin:
 • Hiçbir kullanıcı Workplace'i kullanmak için giriş yapamıyor.
 • Workplace'in grup kurmak gibi temel bileşenlerinden biri hiçbir kullanıcı için çalışmıyor.
 • Şirketin CEO'su gibi önemli bir paydaş, Workplace'in Canlı yayına geçmek gibi temel işlevlerinden birini kullanamıyor.
Orta Öncelik: İşletme üzerinde orta seviye etki
İşletmeyi orta ölçüde etkiliyor. Sorun, bazı kullanıcıların iş sorumluluklarını yerine getirmesine engel oluyor. Alternatif çözüm mevcut. Workplace'in birincil olmayan bir özelliği kullanıcılar için çalışmıyor.
Örneğin:
 • Bazı kullanıcılar canlı yayına geçemiyor.
 • Workplace'in temel olmayan bir bileşeni, beklendiği gibi çalışmıyor. Örneğin Mac kullanıcıları video indiremiyor.
Düşük Öncelik: İşletme üzerinde düşük etki
İşletmeyi düşük ölçüde etkiliyor. Sorun geçici. Alternatif çözüm mevcut. Toplam kullanıcıların %5'inden azını etkiliyor ve sorun Workplace'in temel bileşenlerinden birinde değil.
Örneğin:
 • Bir kullanıcı, zaman zaman bir gruba bağlı sohbet yazışmasını göremiyor.
 • Bazı kullanıcılar Android telefon kullanırken bir videoyu indiremiyor ancak bir dizüstü bilgisayardan veya iOS cihazdan indirebiliyor.
 • API kullanımı/Geliştirici Desteğiyle ilgili kısmen önemsiz sorunlar.
Not: Önceliklerin asıl amacı, sorununuzun işletmenize olan etkisi veya aciliyeti hakkında Workplace destek ekibine bilgi vermektir. Öncelikler daha hızlı veya daha yavaş çözümler garanti etmez ancak daha etkili ve acil sorunlara daha iyi şekilde odaklanmamıza olanak tanır.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?
Diğer destek konuları
Müşteri Kaynak Merkezi, kuruluşunuzda Workplace'i başarıyla kullanmaya başlamanızı ve istediğiniz sonuçlara hızla ulaşmanızı sağlamak için Workplace'e yönelik tüm en iyi uygulamaları ve kaynakları bulabileceğiniz ana merkezinizdir.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?
Bir sorun tanımlandığında, sorunun durumunda bir değişiklik olduğunda ve sorun giderildiğinde Durum Sayfasına bir girdi eklenir.
Durum sayfası workplace.com/status adresinde herkese açıktır. Ayrıca Workplace internet sitesinde alt bilgi olarak sayfanın bağlantısını bulabilirsiniz.
Güncellemelere abone olma
Workplace Durumu yayıncı entegrasyonunu bir Workplace grubuna ekleyebilirsiniz. Workplace Durumu sayfasında bir sorun göründüğünde veya çözüldüğünde, entegrasyon grupta paylaşımda bulunur ve üyeler anında ilet ve e-posta bildirimleri alır.
Entegrasyonu eklemek için:
 1. Yöneticisi olduğunuz grupta Daha fazla sekmesine tıklayın ve Entegrasyonlar'ı seçin.
 2. Workplace Durumu'na tıklayın.
 3. Ekle'yi seçin.
Workplace Durumu RSS Akışı'na abone olmak için favori RSS Okuyucunuzu da kullanabilirsiniz.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?
Sorun bildirme
Workplace ile ilgili bir sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız, sorunun diğer müşterileri de etkileyip etkilemediğini görmek için workplace.com/workplace/status adresine bakabilirsiniz. Workplace Durum Sayfasında sadece kullanıcıların temel Workplace özelliklerini kullanabilmelerini etkileyen sorunları listeliyoruz. Bu özellikler Durum Sayfasının başında belirtilmiştir.
Workplace Advanced'de bu özelliklerden biriyle ilgili sorun yaşayan bir yöneticiyseniz ancak Durum Sayfasında bu sorunu göremiyorsanız, Destek Ekibimize bir destek talebi gönderebilirsiniz.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?