Planlar

Workplace; Advanced ve Enterprise planlarını sunmaktadır. Kuruluşunuz için doğru planı seçme hakkında daha fazla bilgi alın.

Tek bir Workplace Core planı ve yanında isteğe bağlı Eklentiler sunulmaktadır. Workplace hesabınıza davetli olan kişi sayısına göre aylık olarak faturalandırılırsınız.
Sunulan özelliklerin tam listesi için Workplace ücretlendirme sayfasını ziyaret edin.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?
Workplace Advanced tüm kuruluşu bir araya getirmek üzere tasarlanmıştır ve kişi başına aylık ücreti 4$'dır. Tavsiye edilen planımız budur.
Workplace Enterprise, büyüklüğü veya sektörü nedeniyle daha karmaşık düzeyde faaliyet göstermesi gereken kuruluşlar için geliştirilmiştir. Kişi başına aylık ücreti 8$'dır. Enterprise planına erişmek için Workplace satış ekibiyle veya bir Workplace ortağıyla iletişime geçmeniz gerekir.
Workplace Saha Çalışanları planı, Workplace Advanced veya Workplace Enterprise planlarına eklenebilir.
Not: Planlar ve ücretlendirme hakkında daha fazla bilgi almak için ücretlendirme kısmımızı ziyaret edin.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?
Workplace, Workplace Advanced planımız kapsamında aylık olarak aktif kullanıcı başına 4$ sabit ücret alır.
Bir kullanıcı kurumsal e-posta domaininizi kullanarak giriş yapmasa bile, topluluğunuzdaki tüm çalışanlar için sizden ücret alınır.
Faturalandırma için kullanılan para biriminin ABD Doları (USD) olduğunu aklınızda bulundurun. Ücretlerimize geçerli vergiler dahil değildir. Ücretlendirmeyle ilgili en yeni bilgileri almak için ücretlendirme kısmımızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?