Planlar

Workplace; Advanced ve Enterprise planlarını sunmaktadır. Kuruluşunuz için doğru planı seçme hakkında daha fazla bilgi alın.

Burada iki farklı Workplace planına ilişkin genel bir bakış sunulmaktadır. Advanced ve Enterprise planlarında sunulan belirli özellikleri görmek için Workplace ücretlendirme sayfasını ziyaret edin.
İki farklı Workplace planı vardır. Bu planlar, Workplace hesabınızda aktif olan kişi sayısına göre aylık olarak faturalandırılır.
Her bir plandaki özelliklerin tam listesi için Workplace ücretlendirme sayfasını ziyaret edin.
Workplace Advanced
Workplace Advanced, tüm kuruluşu Workplace çatısı altında bir araya getirmek üzere tasarlanmıştır. Sohbet, Canlı video, Gruplar ve ayrıca yönetici kontrolleri gibi benzer Workplace özelliklerini içerir. Workplace Advanced'in ücreti ayda kişi başına 4,00 ABD Dolarıdır. Workplace Advanced ile, saha çalışanları ayda kişi başına 1,5$ karşılığında mobilden Workplace Saha Çalışanlarıyla bağlantı kurabilir.
Workplace Enterprise
Workplace Enterprise, büyüklüğü veya sektörü ve daha yüksek destek ihtiyacı nedeniyle daha karmaşık düzeyde faaliyet göstermesi gereken kuruluşlar içindir. Advanced planındaki tüm özellikleri ve ayrıca 4 saatlik ilk destek yanıtı süresi, öncelikli destek çözümü ve yeni özelliklere erken erişim sunar. Workplace Enterprise'ın ücreti ayda kişi başına 8,00 ABD Dolarıdır.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?
Workplace Advanced tüm kuruluşu bir araya getirmek üzere tasarlanmıştır ve kişi başına aylık ücreti 4$'dır. Tavsiye edilen planımız budur.
Workplace Enterprise, büyüklüğü veya sektörü nedeniyle daha karmaşık düzeyde faaliyet göstermesi gereken kuruluşlar için geliştirilmiştir. Kişi başına aylık ücreti 8$'dır. Enterprise planına erişmek için Workplace satış ekibiyle veya bir Workplace ortağıyla iletişime geçmeniz gerekir.
Workplace Saha Çalışanları planı, Workplace Advanced veya Workplace Enterprise planlarına eklenebilir.
Not: Planlar ve ücretlendirme hakkında daha fazla bilgi almak için ücretlendirme kısmımızı ziyaret edin.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?
Workplace, Workplace Advanced planımız kapsamında aylık olarak aktif kullanıcı başına 4$ sabit ücret alır.
Bir kullanıcı kurumsal e-posta domaininizi kullanarak giriş yapmasa bile, topluluğunuzdaki tüm çalışanlar için sizden ücret alınır.
Faturalandırma için kullanılan para biriminin ABD Doları (USD) olduğunu aklınızda bulundurun. Ücretlerimize geçerli vergiler dahil değildir. Ücretlendirmeyle ilgili en yeni bilgileri almak için ücretlendirme kısmımızı ziyaret edebilirsiniz.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?