Workplace'te bir gönderinin önemli bir güncelleme olarak işaretlenmesi

Bilgisayar Yardımı
Özel izinlere sahip sistem yöneticileri ve yöneticiler, gönderileri önemli güncellemeler olarak işaretleyebilir. Bu güncellemeler 7 güne kadar tüm kullanıcıların Workplace Akışının başında görünür. Resmi grupların yöneticileri de gruplarındaki gönderileri önemli güncelleme olarak işaretleyebilir.

Bir önemli güncellemenin işaretlenmesi

  1. Bir gruptan veya zaman tünelinizden bir gönderi seçin.
  2. simgesine tıklayın ve Önemli güncelleme olarak işaretle'yi seçin.
  3. Kullanıcıların gönderiye Akışlarının üst kısmındaki önemli güncellemeler kısmından erişmesine izin vermek için Önemli güncellemelerde göster'in yanındaki simgesine tıklayın.
  4. Alakalı üyelere bildirim göndermek için Önizlemeyi göster ve mobilde bildirim gönder'in yanındaki simgesine tıklayın.
  5. Önizlemenin süresinin dolacağı tarihi seçebilirsiniz. Önemli güncellemelerin önizlemeleri 7 güne kadar görünür olabilir.
  6. Önemli güncellemenin bağlantısıyla tüm alakalı grup üyelerine güncellemeyi bildirmek için E-posta gönder'in yanındaki simgesine tıklayın.
  7. Hedef kitlenizin gönderilerinizi okuduklarını onaylayabilmeleri açısından Gelişmiş ayarlar'a giderek "Okundu olarak işaretle" düğmesi ekle ayarını açın.
  8. İşiniz bittiğinde Onayla'ya tıklayın.

Bu size yardımcı oldu mu?

Evet
Hayır