Workplace Feedback Panel nedir?

Android Uygulaması Yardımı
Bilgisayar Yardımı
iPad Uygulaması Yardımı
iPhone Uygulaması Yardımı
Mobil Tarayıcı Yardımı
Workplace Feedback Panel, ilgili kullanıcıların Workplace'in nasıl geliştiği ve büyüdüğü konusunda söz sahibi olmasını sağlayan çevrimiçi bir araştırma topluluğudur. Güvenilir tedarikçimiz Fuel Cycle tarafından sağlanmaktadır. Panel, Workplace'i herkes için iyileştirmeye yardımcı olmak üzere yöneticileri ve kullanıcıları araştırma çalışmalarında bir araya getirmeyi amaçlamaktadır.
Workplace Feedback Panel'a katılmaya davet edildiğinizde Workplace hesabınızla ilişkili e-posta adresini kullanarak bir profil oluşturmanız ve demografik özellikler, ilgi alanları veya şirket bilgileri gibi kendinizle ilgili bilgiler sağlamanız istenir.
Sağladığınız bilgileri, yalnızca ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz araştırma projeleri hakkında sizinle iletişim kurmak için kullanacağız. Ayrıca yılda bir kez bilgilerinizi güncellemek isteyip istemediğinizi sormak için sizinle iletişime geçeceğiz. Bilgilerinizi Facebook dışındaki şirketlerle paylaşmayacağız veya bilgilerinizi satış ya da pazarlama amacıyla kullanmayacağız.
Workplace Feedback Panel'a nasıl katılırım?
Sistem yöneticileri, WFP@fb.com adresinden (katılımcı yönetim ekibimiz) Workplace Feedback Panel'a katılmak isteyip istemediklerini soran bir e-posta alacaktır. Ayrıca WFP@fb.com ile iletişime geçerek de katılma isteği gönderebilirsiniz. Bir moderatör size yanıt verecektir.
Hareketlerimi nasıl takip ederim?
Panel sitesinin sağ üst köşesinde kullanıcı adınıza ve açılır menüden My Activity (Hareketlerim) seçeneğine tıklayarak hareket geçmişinizi görüntüleyebilirsiniz.
Topluluktaki yeniliklerden nasıl haberdar olabilirim?
Size yeni içerikler ve moderatör ve diğer panel üyeleriyle etkileşim kurma fırsatları hakkında bilgilendirmek için düzenli e-postalar göndereceğiz.
Tartışma gönderimi düzenleyebilir veya silebilir miyim?
Başka bir üye veya moderatör cevap verene kadar yorumlarınızı düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Bir yorumu silmek istiyor ancak silemiyorsanız moderatörle iletişime geçebilirsiniz.
Başka bir üye veya moderatör yayınınıza yanıt verirse ana sayfanın üst kısmında bir bildirim alırsınız. Ayrıca, yeni gönderiler paylaşıldığında bildirim almak için içeriklere abone olabilirsiniz. Bildirim ayarlarınızı değiştirmek için sitenin sağ üst köşesindeki kullanıcı adınıza tıklayarak Account Settings (Hesap Ayarları) kısmına gidin.
Workplace Feedback Panel'da profilimi nasıl düzenlerim veya silerim?
Fotoğrafınızı, ilgi alanlarınızı ve şirket bilgilerinizi güncellemek dahil olmak üzere Workplace Feedback Panel profilinizi istediğiniz zaman düzenleyebilirsiniz.
Profilinizi düzenlemek için:
 1. Sitenin sağ üst köşesindeki kullanıcı adınıza tıklayın.
 2. Account Settings (Hesap Ayarları) ve Profile (Profil) seçeneklerine tıklayın.
 3. Buradan, değiştirmek istediğiniz bilgileri seçebilirsiniz.
Kullanıcı adınızı değiştirmek için sağ alttaki Contact Moderator (Moderatörle İletişime Geç) seçeneğine tıklayarak moderatörünüze ulaşın.
Not: Moderatörler sorularınızı ABD Doğu Saati ile 09:00 - 18:00 arasında yanıtlamaktadır.
Diğer üyeler profilimin ne kadarını görebilir?
Kişisel bilgilerinizin hiçbiri Workplace Feedback Panel'ın diğer üyeleri tarafından görülemez. Üyeler yalnızca şunları görebilir:
 • Fotoğrafınız
 • Kullanıcı adınız
 • Ne kadardır süredir üye olduğunuz
 • Giriş yapma sayısı
Workplace Feedback Panel ile ilgili bir konuyu veya anketi nasıl öneririm?
Workplace Feedback Panel'a bir konu veya anket önermek için sitenin sağ alt köşesindeki Contact Moderator (Moderatörle İletişime Geç) seçeneğine tıklayarak moderatörünüze ulaşabilirsiniz.
Bir ankete hangi dosyaları yükleyebilirim?
Bir anket için dosya yüklemeniz istenirse 13MB'ye kadar dosyaları doğrudan yükleyebilirsiniz.
Dosya türlerine şunlar dahildir:
 • Görüntüler (.jpeg, .gif, .png)
 • Metin (.pdf, .doc, .txt, .swf)
 • Ses (.mp3, .mp4, wma, .mov)
 • Video (.avi, .flv, .mpg, .mpeg, .wmv, .mov)
Dosyanızın boyutu çok büyükse moderatörle iletişime geçin.
Bu size yardımcı oldu mu?
Evet
Hayır