Workplace'e katılın

Workplace'te iş arkadaşlarınıza katılın ve Gruplar, Sohbet, Odalar, Canlı video yayını gibi pek çok özelliği kullanarak işbirliği yapın. Workplace'te geçirdiğiniz zamandan en yüksek verimi alma konusunda daha fazla ipucu için yeni kullanıcı kılavuzunu ziyaret edin.

Workplace hesabınıza giriş yapmak için:
  1. Workplace URL'nizden iş e-posta adresinizi girin ve Devam'a tıklayın.
  2. Şifrenizi girin.
  3. Giriş Yap'a tıklayın.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?
Şirketiniz için Workplace Advanced hesabı oluşturmak istiyorsanız, internet sitemize kaydolabilirsiniz. Workplace topluluğunuzda bulunabilecek kişi sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.
Şirketiniz Workplace Advanced'i zaten kullanıyorsa, size gönderilen e-postadaki bağlantıya tıklayarak veya bilgisayarınızdan [ŞirketinizinAdı].workplace.com (ör. şirket.workplace.com) adresine giderek hesabınızı oluşturabilirsiniz.
Not: Alt domainleri olmayan şirket kullanıcıları workplace.facebook.com adresini ziyaret ederek hesaplarını oluşturabilir.
Hesabınızı oluşturduktan sonra, cihazlarınızdan bu hesaba erişmek için iPhone veya Android uygulamasını indirebilirsiniz.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?
Workplace Essential hesabı oluşturmak istiyorsanız internet sitemize kaydolabilirsiniz.
Daha önce başka bir Workplace topluluğu tarafından alınmış bir e-posta domainini kullanamayacağınızı aklınızda bulundurun.
Workplace Essential ve Workplace Advanced farklı türde Workplace topluluklarıdır. Şirketiniz için bir Workplace Advanced hesabı oluşturmak istiyorsanız, internet sitemiz üzerinden de kaydolabilirsiniz. Her bir topluluk türünde bulunabilecek kişi sayısına ilişkin bir sınırlama yoktur.
Bir iş e-posta adresi veya kişisel e-posta adresi kullanarak Workplace Essential'a kaydolabilirsiniz. Yalnızca bir iş e-posta adresi ile oluşturulan hesaplar Workplace Advanced'e yükseltilebilir. Workplace Essential hesabınızdaki e-posta adresini kişisel e-postadan iş e-postasına değiştiremezsiniz.

Kişisel e-posta adresi ile oluşturulmuş bir hesabınız varsa ve iş e-posta adresi ile bir hesap oluşturmak istiyorsanız workplace.com adresine giderek yeni bir hesap oluşturabilirsiniz.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?
Bu makale yalnızca Workplace Essential ve Workplace Advanced kullanıcıları içindir.
Bir Workplace erişim kodu aldıysanız, yeni Workplace hesabınıza erişebilirsiniz.
Workplace hesabınıza erişmek için:
  1. workplace.com adresine gidin veya iOS App Store ya da Google Play Store'dan Workplace veya Workplace Sohbet uygulamalarını indirin.
  2. Giriş ekranında, Erişim Koduyla Hesap Oluştur'a tıklayın veya dokunun.
  3. Size verilen 16 haneli erişim kodunu girin.
  4. Benzersiz bir kullanıcı adı ve şifre oluşturun. Artık bunları Workplace'e giriş yapmak için kullanacaksınız. Oluşturduktan sonra artık Workplace'e erişebilirsiniz.

Bu bilgiler yardımcı oldu mu?
Evet, Workplace'te kullanıcılar tarafından seçilen kullanıcı adı ve şifre giriş bilgileri Workplace'e özgüdür ve Facebook'ta kullandıkları şifrelerden farklıdır.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?
Herkese açık bir e-posta domaini kullanıyorsanız:
  • Workplace Essential ve Workplace Advanced yöneticileri, sizi kendi Workplace topluluklarına dahil edebilir.
  • Çok şirketli grupların üyeleri sizi gruplarına davet edebilir.
Not: Herkese açık e-posta domainiyle kaydolma özelliğini aşamalı olarak kullanıma açıyoruz.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?
Sorun giderme
Bir Workplace hesabını sadece belirli bir kişiye ait özel bir e-posta domainini kullanarak oluşturabilirsiniz. Daha önce başka bir Workplace topluluğu tarafından alınmış bir e-posta domainini alamayacağınızı aklınızda bulundurun.
Workplace'e gmail.com ve yahoo.com gibi genel kullanıma açık bir e-posta domainini kullanarak kaydolamazsınız. Ayrıca Workplace'e info@, admin@ ve sales@ gibi genel bir e-posta adresi kullanarak da kaydolamazsınız.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?
Bu makale yalnızca Workplace Advanced kullanıcıları içindir.
Domaininizin alınmış olduğunu söyleyen bir hata mesajı almanız, önerilen domaininizin başka bir şirket tarafından zaten kullanılmakta olduğu veya herkese açık bir domain eklemeye çalıştığınız anlamına gelebilir. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız ve domainin sahibi olduğunuzu kanıtlayabilecek durumdaysanız yardım için lütfen destek ekibimizle iletişime geçin.
Not:Yönetici Panelinize erişerek bir e-posta domainini beyaz listeye alabilirsiniz. Yalnızca şirket yöneticileri bir e-posta domainini beyaz listeye alabilir.
Bu bilgiler yardımcı oldu mu?